Повідомлення про прийняття рішення щодо продовження строку діяльності ВПІФ «Українська Нерухомість» НВЗТ

квіт. 21, 2016 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Повідомлення про прийняття рішення щодо продовження строку діяльності

венчурного пайового інвестиційного фонду «Українська Нерухомість»

недиверсифікованого виду закритого типу

1. Прийняте рішення щодо продовження строку діяльності венчурного пайового інвестиційного фонду «Українська Нерухомість» недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ «Компанія з управління активами «Перевесло».

1.1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Перевесло», код за ЄДРПОУ 33751259  (надалі — Товариство), що діє від власного імені, в інтересах та за рахунок венчурного пайового інвестиційного фонду «Українська Нерухомість» недиверсифікованого виду закритого типу, код за ЄДРІСІ 233359 (надалі — Фонд),  прийняло рішення про продовження строку діяльності Фонду до 20.04.2020 року та про пов’язаний з цим викуп Фондом інвестиційних сертифікатів у його учасників, які повідомлять про бажання викупу інвестиційних сертифікатів Фонду (протокол № 22 від 20.04.2015 р.)

2. Порядок викупу інвестиційних сертифікатів у учасників Фонду.

2.1. Місце подання заявок про викуп інвестиційних сертифікатів (далі — Заявка): Україна, м. Львів, вул. Сахарова, 43, к. 303.

2.2. Перелік документів, які необхідно подати для здійснення викупу інвестиційних сертифікатів:

а) фізичним особам для викупу інвестиційних сертифікатів та здійснення розрахунків з учасниками:

- заявку на викуп цінних паперів, за формою затвердженою Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України;

- копію паспорта громадянина України;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

- довідку з банку про відкриття поточного рахунку із зазначенням реквізитів рахунку учасника Фонду.

б) юридичним особам:

- заявку на викуп цінних паперів, за формою затвердженою Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України;

-  засвідчена у встановленому порядку копію виписки з Єдиного державного реєстру;

-засвідчену у встановленому порядку копію документу, на підставі якого діє юридична особа (статут, установчий договір тощо);

- засвідчений у встановленому порядку документ, що підтверджує повноваження керівника або іншої особи, яка діє від імені юридичної особи;

- довідку з банку про відкриття поточного рахунку із зазначенням реквізитів рахунку учасника Фонду.

Також подаються документи, які необхідні для ідентифікації учасника відповідно до вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Крім того, з метою виконання Товариством функцій податкового агента, учасники – фізичні особи мають надати Товариству документи, що підтверджують придбання та оплату інвестиційних сертифікатів.

2.3. Розрахункова вартість інвестиційних сертифікатів.

Розрахункова вартість інвестиційних сертифікатів, за якою здійснюватимуться розрахунки з учасниками визначається як результат ділення загальної вартості чистих активів на кількість інвестиційних сертифікатів, що перебували в обігу станом на день прийняття рішення про продовження строку діяльності Фонду, а кількість цінних паперів, які викуповуються в учасника, не може перевищувати кількості цінних паперів, власником яких він був на день прийняття зазначеного рішення. Розрахункова вартість інвестиційного сертифікату Фонду, за якою здійснюватимуться розрахунки з учасниками становить 30 620,70 грн.

2.4. Дата початку та дата закінчення приймання заявок від учасників.

Дата початку приймання заявок – 20.04.2016 року; дата закінчення приймання заявок — 20.07.2016 року.

2.5. Строк, протягом якого здійснюватимуться розрахунки.

Строк проведення розрахунків за викуплені цінні папери Фонду не повинен перевищувати одного календарного місяця з дати закінчення реалізації активів Фонду.

2.6. Застереження про депонування коштів.

У разі неможливості здійснення безготівкових розрахунків з учасником, який подав заявку про викуп інвестицінйрх сертифікатів та не звернувся за розрахунками в установлені строки (внаслідок закриття банківського рахунку, надання невірних реквізитів тощо), Товариство зобов'язане протягом 10 робочих днів після закінчення строку, встановленого для здійснення розрахунків, здійснити депонування таких коштів в порядку, визначеному нормативно-правовими актами Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.Про депонування коштів та місце їх отримання, учасники, що не отримали належні їм кошти, повідомляються письмово протягом 7 (семи) робочих днів з дати депонування.

За додатковою інформацією прохання звертатися в ТОВ «КУА «Перевесло» за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 032 (279-79-09).

Читати 1772 разів
Super User

Сайт: pereveslo.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: « Особлива інформація емітента

Ми робимо інвестиційний ринок доступним для всіх

Контакти

Новини компанії

Наші цінності

Незалежна інвестиційна стратегія з чітко визначеними інвестиційними критеріями;


гнучкість і можливість швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях, від кон'юнктури ринку;


прозора діяльність з управління активами і звітність перед інвесторами та Державними органами регулювання;


професійність менеджерів з досвідом роботи на ринку більше ніж 10 років.